امروز : یکشنبه10 مهر 1401 | 5ربيع‌الاول 1444 | 2 اکتبر 2022

تعدادی از خیرین حامی کودکان یتیم تحت پوشش موسسه خیریه هیوای ژیان با حضور در دفتر این موسسه ضمن دیدار با اعضاء هیئت‌مدیره، در جریان فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی هیوای ژیان قرار گرفتند.
در ابتدای این دیدار آقای فلاحتکار از اعضاء هیئت امناء ضمن خوش آمدگویی، از همراهی و همدلی حامیان و خیرین هیوای ژیان تشکر و قدردانی کرد و حضور فیزیکی و دیدارهای مکرر حامیان با اعضا و مسئولان موسسه را بسیار مفید ارزیابی کرد.
در ادامه جلسه، رحیم سیدزاده مدیر و از بنیانگذاران هیوای ژیان در توضیح اهمیت ارتباط مستمر حامیان با موسسه گفت: هماهنگی و ارتباط صمیمی و نزدیک‌ بین حامی و موسسه باعث رونق و رفع سریع‌تر مشکلات عدیده مددجویان خواهد شد.
وی در ادامه گفت: یکی از خط‌مشی‌های اصلی موسسه خیریه هیوای ژیان، شفافیت در عملکرد در تمامی زمینه‌های کاری، بخصوص درآمد و هزینه است و حضور حامیان اصلی در دفتر این موسسه نشان از این امر دارد.
سیدزاده خاطرنشان کرد: تمامی اعضا و مدیران فعال موسسه خیریه هیوای ژیان تلاش دارند تا بازتعریف و رفع مشکلات روش‌های اجرایی واحدهای تحت مدیریت خود به ویژه در واحد مددکاری، کیفیت ارائه خدمات هم به مددجویان و هم به خیرین بالاتر رود که خوشبختانه روند روبه رشد موسسه هیوای ژیان در چند سال اخیر باعت شده که در تمامی بخش‌ها به عینه نشانه‌های پیشرفت را دید.
مدیرعامل موسسه خیریه هیوای ژیان در پایان سخنان از خیرین و مردم خواست تا با توجیه و معرفی اهداف موسسه نسبت به جذب حامی و خیرین جدید اهتمام ورزند تا این موسسه بتوانند خانواده‌های نیازمند بیشتری را زیر چتر حمایتی خود قرار دهد.
پرسش و پاسخ بین مدیران و حامیان موسسه از دیگر بخش‌های این جلسه دوساعته بود که در پایان پیشنهادات سازنده‌ای مصوب و برای اجرا به واحدهای مربوطه ارجاع داده شد.
کمک و مساعدت به کودک مبتلابه  بیماری کوشینگ، پیگیری زمینه آموزش و اشتغال فرزندانی که ترک تحصیل‌کرده‌اند با معرفی به سازمان فنی حرفه‌ای و نیز راه‌اندازی و مدیریت کانال تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی جهت معرفی اهداف و فعالیت‌های موسسه ازجمله پیشنهادات مصوب در این جلسه بود.
در پایان این جلسه کژال صادقی مددکار موسسه نیز با ارائه گزارش کاملی ازآنچه تاکنون در واحد مددکاری انجام ‌شده پرداخت و گفت: در حال حاضر با حمایت‌های مکرر و گسترده خیرین حامی موسسه، به فضل خداوند متعال در همه زمینه‌ها برای مددجویان تحت پوشش خود شرایط نسبتاً خوبی که در شأن و منزلت آنان باشد فراهم آورده‌ایم.
صادقی در بیان جزئیات طرح حامی گفت: در این طرح؛ خیرین از طریق واحد مددکاری با وضعیت کودکان یتیم تحت پوشش موسسه آشنا خواهند شد و در ادامه با تکمیل فرم مربوطه و تعهد پرداخت ماهیانه مبلغی معین، حامی یک یا چند کودک خواهند شد.
در این طرح خیرین با دریافت شماره کارت‌بانکی کودک تحت پوشش خود، هرماه مستقیم به‌حساب وی یا یکی از حساب‌های موسسه مبلغ تعهد شده را واریز و به اطلاع موسسه خواهند رساند.
وی نقش اساسی واحد مددکاری موسسه در شناسایی نیازمندان واقعی و نیز ارائه انواع خدمات حمایتی بسیار ضروری دانست و گفت: نیاز یک کودک یا مددجو فقط نیاز مالی نیست و بین کمک مستقیم به نیازمندان و کمک از طریق موسسات خیریه تفاوت های زیادی وجود دارد، چراکه کمک از طریق موسسات، بر اساس اصل شناسایی نیازمندان واقعی، توزیع عادلانه منابع و نیز سازماندهی درست صورت می‌گیرد این در حالی است که خیرینی که خود شخصا اقدام به کمک به نیازمندان می‌کنند صرفا می توانند  نیاز مالی آنها را در مقطعی کوتاه مرتفع کنند و به‌هیچ‌وجه از نظر وقت و تخصص مددکاری نمی‌توانند دیگر نیازهای آنها ازجمله مشکلات روحی-روانی، تحصیلی، درمانی و.. را مرتفع کنند.
مدیر واحد مددکاری هیوای ژیان در پایان از شهروندان و خیرینی که تمایل به مشارکت در طرح دارند، خواست برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر این موسسه مراجعه و یا تماس با شماره‌های 08733230233 و 09183807453 تماس بگیرند.

 


0

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

نماد اعتماد الکترونیکی

Telegram 1