امروز : سه شنبه05 تیر 1403 | 17ذي‌الحجه 1445 | 25 ژوئن 2024


موسسه خیریه هیوای ژیان نهادی است مدنی،غیر دولتی،غیر سیاسی و عام المنفعه که در سال 1387 در شهرستان سنندج با هدف مساعدت و یاری رساندن به محرومین و نیازمندان جامعه، پا به عرصه وجود گذاشت و فعالیت های خود را در چارچوب اساس نامه ثبت شده،مصوبات مجامع عمومی،تصمیمات هیئت مدیره و سایر قوانین جاری کشور علی الخصوص در زمینه تخصصی ماموریت کاری خود ادامه می دهد.
هدف عالی موسسه گسترش امور خیریه و عام المنفعه و حمایت از حقوق محرومان جامعه و عمدتاً با بهره گیری از مساعدت عوامل انسانی داوطلب مبتنی بر اخلاص و تخصص کاری می باشد.
موسسه درجهت نیل به اهداف فوق و بهره گیری هر چه بیشتر از پتانسیل های موجود و رسیدن به تعالی سازمانی خط مشی کیفی خود را مبتنی به موارد ذیل اعلام می نماید:
1- تأمین نیازمندی ها و مطالبات مشتریان اعم از خیرین و مددجویان مبتنی بر بالاترین سطح کیفیت و مطلوب ترین رضایتمندی.
2-ارتقاءصلاحیت منابع انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه های موسسه از طریق آموزش مستمر و به منظور افزایش سطح مهارت ها و بهروری آنها.
3-بکارگیری آخرین متدهای علمی و تکنیک های روز مدیریتی به منظور باروری هر چه بیشتر اهداف موسسه.
4-فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ نیکو کاری و احسان از طریق سمینارهای عمومی و سایر رسانه های اطلاع رسانی جمعی به منظور جلب هر چه بیشتر مشارکت های مردمی و جذب منابع لازم برای تحقق اهداف موسسه.
5-بکار گیری بهترین امکانات،ابزارهای کاری و منابع در راستای تحقق اهداف و رسیدن به رضایت مندی کلیه ذینفعان موسسه .
6-با عنایت به ضرورت انسجام بخشی به فعالیت های موسسه،حذر از هرگونه پراکنده کاری و تحقق اهداف فوق الذکر، مدیریت عالی موسسه سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد Iso 9001:2008   را انتخاب نموده است.
مدیران موسسه خیریه هیوای ژیان ابتدا خود را موظف به درک و رعایت موازین سیستم مدیریت کیفیت دانسته و ازکلیه اعضا و کارکنان موسسه انتظار دارند با همدلی و همیاری آنان را در رسیدن به اهداف والای انسانی موسسه و استقرار و استمرار سیستم مدیریت کیفیت یاری نمایند.


مدیر عامل موسسه
رحیم سیدزاده
88/10/090

نماد اعتماد الکترونیکی

Telegram 1