امروز : چهارشنبه09 خرداد 1403 | 20ذي‌القعده 1445 | 29 می 2024

یکی از پرکارترین اوقات برای موسسات خیریه، ماه مبارک رمضان و عیدقربان است. در این ماه مبارک مسلمانان بیشتر از دیگر زمان های دیگر سال، از نیازمندان و یتیمان دستگیری میکنند. به همین دلیل می طلبد که نیروهای انسانی که سرمایه های اصلی موسسات خیریه هستند تلاش مضاعفی برای ارائه خدمات بیشتر به خیرین و مددجویان انجام دهند. آنچه در ادامه می آید خلاصه ای از فعالیتها و خدمات موسسه خیریه هیوای ژیان در این ماه عزیز و عیدقربان است.

ادامه مطلب...

چهارمین همایش تقدیرازدانش آموزان و دانشجویان برتر موسسه خیریه هیوای ژیان به رسم هرساله ی خود به پاس تشویق محصلان تحت پوشش موسسه، باحضور جمعی از مسئولان، مدیران موسسات خیریه، خیرین و خانواده مددجویان و کارکنان موسسه در سینما بهمن سنندج برگزار شد.

ادامه مطلب...

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندارسنندج، معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی کردستان و جمع دیگری از مدیران ادارات سطح شهرستان سنندج امروز دوشنبه از مرکز نگهداری از متکدیان شهرداری بازدید کردند.

ادامه مطلب...

جمعی از اعضای موسسه خیریه هیوای ژیان باحضور در منزل استاد ابوبکر حسن زاده یکی از نویسندگان نام آشنای کتب دینی از ایشان که مدتی است در بستر بیماری هستند، عیادت و جویای احوال وی شدند.

ادامه مطلب...

اولین دوره کلاس آموزش خیاطی با موضوع "کردی دوزی" باحضور 5 نفر از مددجویان تحت پوشش در دفتر موسسه خیریه هیوای ژیان برگزار شد.

ادامه مطلب...

دربی انتصاب رئیس جدید آموزش‌وپرورش ناحیه دو سنندج، تعدادی از  اعضاء و خیرین فرهنگی عضو موسسه هیوای ژیان در جلسه‌ای حضوری ضمن تبریک انتخاب آقای سعید کنعانی به این سمت، در جهت تقویت همکاری‌های فی‌مابین گفتگو کردند.

ادامه مطلب...

تعدادی از خیرین حامی کودکان یتیم تحت پوشش موسسه خیریه هیوای ژیان با حضور در دفتر این موسسه ضمن دیدار با اعضاء هیئت‌مدیره، در جریان فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی هیوای ژیان قرار گرفتند.

ادامه مطلب...

اول اسفند موسسه خیریه هیوای ژیان کمپین اینترنتی با عنوان "لبخند نوروزی" با هدف جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای عیدی به کودکان یتیم و نیازمند تحت پوشش فعال کرد.

ادامه مطلب...

شواهد نشان می‌دهد تنها ۶۰ درصد از کمک‌های خیرانه برای کشورهای درحال‌توسعه به افرادی می‌رسد که واقعاً نیازمند آن هستند. اما شرکت انگلیسی Transaxiom در نمایشگاه اتصالات کارتس ۲۰۱۴ روشی را طراحی کرده که این مشکل را برطرف می‌کند.

ادامه مطلب...

تعدادی از اعضای موسسه خیریه هیوای ژیان، در یک برنامه کوهپیمایی روز جمعه 23 آبان مسیر میدان گاز تا کانی شفا را پیمودند.

ادامه مطلب...

نماد اعتماد الکترونیکی

Telegram 1