امروز : پنجشنبه04 مرداد 1403 | 17محرم 1446 | 25 جولای 2024

خیّر گرامی، موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات سایت می‌باشد و استفاده از آن به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد.
قوانین عمومی:
بند 1 - این وب سایت متعلق به مؤسسه خیریه هیوای ژیان می باشد و با ثبت نام در این سایت می توانید:
    به جمع خیرین این مؤسسه بپیوندید.
    مطالب وبسایت به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی, همکاری و کمک به نیازمندان می باشند.
    از آخرین اخبار، رویدادها، جشنواره های خیریه، بازارچه ها، طرح های خیریه و... مطلع شوید.
    رویدادها و اخبار مؤسسه را در صورت تمایل در ایمیل خود دریافت کنید.
    کمک های خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
    مددجویی را تحت پوشش و حمایت خود قرار دهید
    و ...
بند 2 - کلیه اصول و رویه‌های موسسه خیریه هیوای ژیان منطبق با قوانین کشور بوده و طبق قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید.
بند 3 - موسسه خیریه هیوای ژیان با این یقین که تمامی افراد با هدف خیر و کمک به نیازمندان (خانواده های بی سرپرست و بد سرپرست, معلولین, دانشجویان و دانش آموزان تحت پوشش موسسه و ... ) را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می کند در صورتیکه قصد تبادل لینک با انجمن و یا تبلیغ برای موسسه در سایت خود را دارید, این کار را با اطلاع و کسب موافقت موسسه انجام دهید. هرگونه استفاده از نام , لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی موسسه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می باشد.
بند 4 - در صورتی که در قوانین مندرج موسسه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
استفاده از سایت:
بند 1 - موسسه در هیچ صورت اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد مگر در صورت درخواست از سوی مراجع قضایی و با کسب مجوز از سوی آن نهاد.
بند 2 - کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌ نام نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.
بند 3 - از نظر حقوقی، در معاملات اینترنتی ، موسسه خیریه هیوای ژیان به عنوان فروشنده و خیر پرداخت کننده وجه اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می شوند.
بند 4 - کاربران هنگام واریز آنلاین ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را (مشخصات فردی، شماره تماس و ایمیل) در پایگاه درج کنند. بدیهی است می توانند کاربران که به صورت ناشناس مبلفی واریز نمایند بعدا قابل پیگیری نخواهد بود.
بند 5 - اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌باشد و هزینه‌ی کم شده از حساب ، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. وب‌ سایت موسسه در این روند مسئولیتی ندارد ؛ چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.

0

نماد اعتماد الکترونیکی

Telegram 1