امروز : پنجشنبه04 مرداد 1403 | 17محرم 1446 | 25 جولای 2024


سمینار تقويت حافظه و ذهن برتر به همت موسسه خیریه هیوای ژیان و گروه فنی مهندسی کانی با حضور دکتر محمد سیدا ، مرد حافظه ایران ، 15 ارديبهشت ماه سالجاری در سنندج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه هیوای ژیان ، در این همایش 3 ساعته ، شركت كنندگان با اصول و راهكارهايي براي استفاده بيشتر از مغز و به خاطرسپردن مطالب، اعداد و ... با روش هاي ارتقاي حافظه،تمركز فكر،افزايش دقت تله پاتي و چهره شناسي آشنا شدند.
شاهو احمدی مسئول واحد IT و تبلیغات موسسه با بیان اینکه در تبلیغات قبل از همایش عنوان شده بود که تمام عواید همایش صرف امور خیریه میگردد ، شهروندان فهیم سنندجی استقبال بی نظیری داشتند به طوری سالن امام خمینی که بزرگترین سالن در شهر سنندج کاملا ظرفیت آن تکمیل شد.
در ابتدای این همایش نیز کلیپی با موضوع "تقدیر روزگار" تهیه شده در واحد IT و تبلیغات موسسه به نمایش درآمد که با استقبال حاضرین مواجه شد.
در میان برنامه همایش ، باتوجه به اشاره ای که دکتر سیدا در بخش اول صحبت ها خود به نقش موسیقی در تقویت حافظه و روان داشتند ، دو قطعه موسیقی توسط سعدالله نصیری از هنرمندان بنام شهرسنندج ، اجرا شد.
در بخش پاياني همايش، شركت‌كنندگان سؤالات خود را از دکتر محمد سیدا مطرح كردند.
برای میزان رضایت مندی حاضرین ، نظرسنجی در حین برگزاری همایش انجام شد و خوشبختانه اکثر شرکت کنندگان از نحوه برگزاری همایش رضایت خود را ابراز و تعدای نیز جهت مشارکت نقدی و غیرنقدی به موسسه اعلام آمادگی کردند.
احمدی با اشاره به رویکرد متفاوتی که موسسه در نحوه تبلیغات و جذب مشارکت های مردمی در پیش گرفته است ، اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد برگزاری سمینار و همایش های علمی و متنوعی دیگری از طرف موسسه خیریه هیوای ژیان باشیم.
دکتر محمد سیدا که از وی به عنوان مردحافظه ایران یاد می شود ، رئيس مؤسسه ذهن برتر و انجمن تقويت حافظه‌ي ايران و از بنيان گذاران روش هاي نوين يادگيري است.
پیش از این دکترسیدا، سمينارها و همايش هاي موفق و متعددی را در داخل و خارج از كشور برگزار کرده اند.

 


افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

نماد اعتماد الکترونیکی

Telegram 1